Skip to content

Kontaktid

Kontaktid

MTÜ Eesti Tervislike Linnade Võrgustik
Roosikrantsi 12/1, II korrus, Tallinn, 10119 
Registrikood: 80171075

Juhatuse liikmed:

  • Eike Käsi – Keila Linnavalitsus, Keskväljak 11, 76608 Keila. 679 0700, eike@keila.ee
  • Janika Usin – Põlva Vallavalitsus, Kesk 15, 63308 Põlva. 799 9470, janika.usin@polva.ee
  • Loreida Küppas – Põltsamaa Linnavalitsus, Lossi 9, 48104 Põltsamaa, 776 8553, 5342 5004, loreida.kuppas@poltsamaa.ee
  • Kärolin Nirk – Pärnu Linnavalitsus, Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn. 444 8123, karolin.nirk@parnu.ee
  • Imbi Jäe – Saaremaa vald, Lossi 1, Kuressaare. 452 5025, imbi.jae@saaremaavald.ee

Liikmed: 

  • Elva – Elva Linnavalitsus, Kesk 32, 61507 Elva. Alo Rebane, 730 9894, alo.rebane@elva.ee 
  • Haapsalu – Haapsalu Linnavalitsus, Posti 34, 90504 Haapsalu. Kaja Rootare, 472 5314, kaja.rootare@haapsalulv.ee
  • Jõgeva – Jõgeva Linnavalitsus, Suur 5, 48306 Jõgeva. Raivo Meitus, 501 5843, raivo.meitus@jogeva.ee
  • Kallaste – Kallaste Linnavalitsus, Sõpruse tn 4, 60104 Kallaste. Gennadi Kulkov, 745 2731, gennadi.kulkov@kallaste.ee
  • Keila – Keila Linnavalitsus, Keskväljak 11, 76608 Keila. Eike Käsi, 679 0700, eike@keila.ee
  • Kunda – Kunda Linnavalitsus, Kasemäe 19, 44107 Kunda. Kaido Veski, 325 5961, kaido@kunda.ee
  • Kuressaare – Saaremaa Vallavalitsus, Tallinna 10, 93819 Kuressaare. Imbi Jäe, 452 5025, imbi.jae@saaremaavald.ee
  • Narva – Narva Linnavalitsus, Peetri plats 5, 20308 Narva. Andrei Antonov, 359 9077, andrei.antonov@narva.ee
  • Paide – Paide Linnavalitsus, Pärnu 3, 72711 Paide. Ülle Leesmaa, 383 8615, ylle.leesmaa@paide.ee
  • Põltsamaa – Põltsamaa Vallavalitsus, Lossi 9, 48104 Põltsamaa. Loreida Küppas, 776 8550, loreida.kuppas@poltsamaa.ee
  • Põlva – Põlva Vallavalitsus, Kesk 15, 63308 Põlva. Janika Usin, 799 9479, janika.usin@polva.ee
  • Pärnu – Pärnu Linnavalitsus, Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu. Kärolin Nirk, 444 8123, karolin.nirk@parnu.ee
  • Rakvere – Rakvere Linnavalitsus, Tallinna 5, 44306 Rakvere. Jaana Tiidemaa, 322 5883, jaana.tiidemaa@rakvere.ee
  • Võru – Võru Linnavalitsus, Jüri tn 11, 65620 Võru. Sixten Sild,r, 785 0907, sixten.sild@voru.ee 

WHO Eesti esindus
Gonsiori 29, 10147 Tallinn 
Eesti esinduse juht Marge Reinap
tel: 626 9351, 626 9351
e-post: eurowhoest@who.int
www.euro.who.int/Estonia

Eesti LInnade Liit
Ahtri 8,  1015 Tallinn 
Üldtelefon: 694 3411
e-post: info@ell.ee 

Hille Ilves
694 3423
e-post: hille.ilves@ell.ee

Vaata lisaks:
WHO Eesti esindus
WHO Country Office, Estonia